BEAUTY AWARDS PRODUKTY

Webová stránka značky: BEAUTY AWARDS PRODUKTY

1-Nov-The-Beauty-Shortlist-appoi

„Ocenění Beauty Shortlist zdravé a krásné kosmetiky slouží důležitému účelu: předvést dokonalost, ctít etické značky, propagovat ekologičtější, bezodpadový způsob života a poskytnout 100% důvěryhodného odborníka, hodnoceného průvodce tím nejlepším v oblasti krásy a zdraví na přeplněném a často přehnaném trhu“

 

Přírodní kosmetika je naší vášní, životním stylem a cestou. Se všemi kosmetickými značkami i jednotlivými dodavateli maximálně souzníme, všechny jejich produkty milujeme a opečováváme. 

Proto máme velikou radost, jakmile dojde k oceňování přírodních produktů a některé ze značek, které smíme prodávat, dostávají svá prestižní ocenění.

V posledních pár letech nejčastěji dochází k pravidelnému oceňování stran The Beauty Shortlist - program, který každoročně hodnotí nejlepší přírodní produkty celého světa. 

Soutěž, která má přísný proces, je nestranná a snaží se testovat produkty napříč všemi možnými kosmetickými kategoriemi, které Vás napadnou. Soutěž, která ukládá respektu hodné ocenění vítězným produktům.

V této kategorii si můžete prohlédnout všechny produkty, které jsou pravidelně mezi oceňovanou tvorbou. 

845E075F-80CC-4E2C-B309-D919C126A62E.jpeg-ezgif.com-webp-to-jpg-converter

Žádné produkty značky BEAUTY AWARDS PRODUKTY nebyly nalezeny...