Doprava a platba

Doprava a možnosti platby
 
Balíčky odesílám denně (po-pá), v případě většího množství do druhého pracovního dne. Během letních dní se balíčky neodesílají v pátek. Pokud si objednáte zboží, které není skladem, ihned pro vás ověřím dostupnost zboží u dodavatele a dám vám vědět ohledně termínu jeho dodání. Zpravidla je to 3 - 5 pracovních dní. 
 

Ceny dopravy jsou v rámci ČR nebo SR. Zaslání do jiných zemí po dohodě.

Země doručení - ČESKÁ REPUBLIKA

Osobní vyzvednutí - zdarma

Na adrese Aloise Jiráska 264, Příbram IV, 261 01, si svoji objednávku můžete po předchozí domluvě vyzvednout. Budu vás telefonicky kontaktovat. 

Zásilkovna ČR - 71 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na odběrných místech Zásilkovny v České republice. O doručení vašeho balíčku na pobočku Zásilkovny budete informováni pomocí e-mailu/SMS. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky, max. + 1 prac. dny ode dne podání. 

Aktuální zprávy ohledně dopravy přes Zásilkovnu můžete sledovat zde

GLS Kurýr ČR  - 73 Kč

Doručení na vaší adresu kurýrem GLS. O doručení budete informováni SMS/e-mailem. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky, max. + 1 prac. dny ode dne podání. 

GLS Parcel Shop - 58 Kč

Doručení na výdejní místa GLS Parcel Shop v ČR. Výběr z více jak 500 poboček. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky.

Česká pošta - Balíkovna 55 Kč / do konce 09/2021 jen za 40 Kč

Doručení balíčku pomocí České pošty na vámi zvolenou pobočku České pošty nebo výdejní místo Balíkovna. Přes SMS nebo e-mail avízo o doručení balíku (kód pro vyzvednutí). Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky, max. + 1 prac. dny ode dne podání. 

Česká pošta - Na Poštu - 89 Kč

Doručení balíčku pomocí České pošty na vámi zvolenou pobočku České pošty. Přes SMS i e-mail avízo o doručení balíku. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky, max. + 1 prac. dny ode dne podání. 

Česká pošta, Balík do ruky - 109 Kč  

Doručení balíčku pomocí České pošty na vámi zvolenou adresu. Přes SMS i e-mail vás bude v den podání informovat o doručování balíku. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky, max. + 1 prac. dny ode dne podání. 

Aktuální zprávy ohledně dopravy přes Českou poštu můžete sledovat zde

Země doručení SLOVENSKO 

Zásilkovna na Slovensko - €3.5

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na odběrných místech Zásilkovny na Slovensku. O doručení vašeho balíčku na pobočku Zásilkovny budete informováni pomocí e-mailu/SMS. Termín doručení bývá většinou D + 1 prací. den ode dne podání. 

Kurýr Slovensko - €5

Zásilky doručíme pomocí kurýra z naší nabídky, který bude v danou chvíli pro Vaše zákazníky nejvýhodnější. Na výběr budou Remax, Slovenská pošta nebo UPS. O  termínu doručení zásilky budete předem informování pomocí e-mailu nebo SMS. Termín doručení bývá většinou D + 2 prac. dny ode dne podání. 

Slovenská pošta - €5 

Doručení balíčku pomocí Slovenské pošty na vámi zvolenou adresu. Přes SMS i e-mail vás bude v den podání informovat o doručování balíku. Termín doručení bývá většinou D + 2 prac. dny. 

Limit pro dopravu zdarma - DOPRAVA ZDARMA u objednávek nad 2 000 Kč nebo 80 EUR. 

Ke každé objednávce od 100 Kč dostáváte automaticky dárek - výběr dle dostupnosti a akce vždy v 1. kroku objednávky DÁRKY A OBJEDNÁVKY - zpravidla lze vybrat z více dárků a čím větší objednávku, tím lepší dárek :-) Dárky nejsou peněžně nárokovatelné.  

Vámi objednané zboží lze uhradit některým z následujících způsobů:

Hotovost - 0,- Kč

Platba v hotovosti je možná pouze v případě osobního převzetí na základě předchozí domluvy.

Bankovní převod - 0,- Kč

Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu obdržíte potvrzení objednávky, kde budou uvedeny informace pro platbu a QR kód. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, který slouží ke snadnější indentifikaci a urychlení odeslání Vaší zásilky. Po připsání peněz na účet začnu objednávku vyřizovat. 

Účet pro platbu v rámci České republiky

2901306874/2010 -  Fio banka, a.s.

Účet pro platbu v rámci Slovenska:

2601874503/2010 - Fio banka, a.s.

IBAN: CZ6720100000002601874503

SWIFT: FIOBCZPPXXX

Platba online platební nebo kreditní kartou - 0,- Kč

Poskytovatel platební brány: ComGate Paymants, a.s., Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové - E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel.: +420 228 224 267.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
Upozornění: Vaše platební karta nesmí mít blokovány platby přes internet (můžete ověřit ve své bance).

Online bankovní převod -  0 Kč

Platba pomocí platebních tlačítek bank v ČR. 

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

PayPal - 0,- Kč

Internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami. Po potvrzení objednávky budete přesměrovány na přihlašání do systému Paypal.

Dobírka při převzetí - 45,- Kč/ 19 Kč Balíkovna akce do konce 09/2021 - Z důvodu respektování karanténních opatření, pro minimální osobní kontakt při přebírání balíčku doporučuji zvolit bezkontaktní způsob platby na bankovní účet nebo online platbu kartou :-) 

Objednané zboží platíte v hotovosti nebo kartou (pokud to dopravce či výdejní místo podporuje) při převzetí zásilky přímo poštovnímu doručovateli, kurýrovi, na poště nebo na výdejním místě.