K NÁKUPU 2 KS ERE PEREZ DÁREK TUŽKA COCO CRAYON ODSTÍN HEART ❤️

Doprava a platba

Doprava a možnosti platby
 
Balíčky odesílám denně (po-pá), v případě většího množství do druhého pracovního dne. Během letních dní se balíčky neodesílají v pátek. Pokud si objednáte zboží, které není skladem, ihned pro vás ověřím dostupnost zboží u dodavatele a dám vám vědět ohledně termínu jeho dodání. Zpravidla je to 3 - 5 pracovních dní.
 

Ceny dopravy jsou v rámci ČR. Zaslání do jiných zemí po dohodě - napište mi email obchod@ceska-biokosmetika.cz

Země doručení - ČESKÁ REPUBLIKA

Osobní vyzvednutí - zdarma

Na adrese Aloise Jiráska 264, Příbram IV, 261 01 nebo Háje 88, si svoji objednávku můžete po předchozí domluvě vyzvednout. Budu vás telefonicky kontaktovat. 

Zásilkovna ČR - 89 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na odběrných místech Zásilkovny v České republice. O doručení vašeho balíčku na pobočku Zásilkovny budete informováni pomocí e-mailu/SMS. Termín doručení bývá většinou druhý až třetí pracovní den od odeslání zásilky, max. + 3 prac. dny ode dne podání. 

Dopravu přes Zásilkovnu můžete sledovat zde

Upozornění - pokud zvolíte dobírku do Z-Boxu, Alzaboxu musíte uhradit přes mobilní aplikaci Zásilkovny, podle zaslaných instrukcí buď platební kartou nebo SMS bránu, nelze platit v hotovosti ani kartou. Své zásilky můžete vyzvedávat vždy do půlnoci následujícího dne od doručení zásilky.

PPL Kurýr ČR  - 135 Kč

Doručení na vaší adresu kurýrem PPL. O doručení budete informováni SMS/e-mailem. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky, max. + 1 prac. dny ode dne podání. 

Dopravu přes PPL můžete sledovat zde

PPL Parcel Shop - původně 105 Kč - NOVÁ AKČNÍ CENA platná do 30.6. 2024 činí 30 Kč. vč DPH

Doručení na výdejní místa PPL Parcel Shop v ČR. Výběr z více jak 2700 poboček. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky.

Česká pošta - Balíkovna 69 Kč  

Doručení balíčku pomocí České pošty na vámi zvolenou pobočku České pošty nebo výdejní místo Balíkovna. Přes SMS nebo e-mail avízo o doručení balíku (kód pro vyzvednutí). Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky, max. + 1 prac. dny ode dne podání. 

Upozornění - platba dobírky

Informace přebrány od České pošty

  • Balíkovna na poště 

Na všech poštách můžete platit hotově i kartou. 

  • Balíkovna mimo poštu 

V některých Balíkovnách u našich partnerů není možné platit kartou. U těchto Balíkoven můžete využít platbu předem online kartou. Vyhledejte si váš balík ve Sledování balíku a pokud je už připravený k vyzvednutí, klikněte na tlačítko „Zaplatit kartou online“. Zaplatit můžete i pomocí odkazu v e-mailu. Ten odesíláme ve chvíli, kdy je balík připravený k vyzvednutí. 

  • Balíkovna-BOX a Alzabox

Pokud váš balík čeká v Balíkovna-BOXU nebo Alzaboxu a je s dobírkou, pak je nutné ho zaplatit předem online kartou. Dokud balík není zaplacený, nejde schránku otevřít. Vyhledejte si váš balík ve Sledování balíku a klikněte na tlačítko „Zaplatit kartou online“. Zaplatit můžete i pomocí odkazu v e-mailu. Ten odesíláme ve chvíli, kdy je balík připravený k vyzvednutí. 

 Úložní doba je 2 dny. 

Česká pošta - Na Poštu 89 Kč

Doručení balíčku pomocí České pošty na vámi zvolenou pobočku České pošty. Přes SMS i e-mail avízo o doručení balíku. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky, max. + 1 prac. dny ode dne podání. 

Česká pošta - Balík do ruky 109 Kč

Doručení balíčku pomocí České pošty na vámi zvolenou adresu. Přes SMS i e-mail vás bude v den podání informovat o doručování balíku. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky, max. + 1 prac. dny ode dne podání. 

Aktuální zprávy ohledně dopravy přes Českou poštu můžete sledovat zde

Limit pro dopravu zdarma - DOPRAVA ZDARMA u objednávek nad 2 500 Kč. 

Ke každé objednávce od 100 Kč dostáváte automaticky dárek - výběr dle dostupnosti a akce vždy v 1. kroku objednávky DÁRKY A OBJEDNÁVKY - zpravidla lze vybrat z více dárků a čím větší objednávku, tím lepší dárek :-) Dárky nejsou peněžně nárokovatelné.  

Vámi objednané zboží lze uhradit některým z následujících způsobů:

Hotovost - 0,- Kč

Platba v hotovosti je možná pouze v případě osobního převzetí na základě předchozí domluvy.

Bankovní převod - 0,- Kč

Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu obdržíte potvrzení objednávky, kde budou uvedeny informace pro platbu a QR kód. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, který slouží ke snadnější indentifikaci a urychlení odeslání Vaší zásilky. Po připsání peněz na účet začnu objednávku vyřizovat. 

Účet pro platbu v rámci České republiky

2901306874/2010 -  Fio banka, a.s.

Platba online platební nebo kreditní kartou - 0,- Kč

Poskytovatel platební brány: ComGate Paymants, a.s., Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové - E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel.: +420 228 224 267.

logo horizontal 1

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
Upozornění: Vaše platební karta nesmí mít blokovány platby přes internet (můžete ověřit ve své bance).

Online bankovní převod -  0 Kč

Platba pomocí platebních tlačítek bank v ČR. 

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Dobírka při převzetí - 45,- Kč - Objednané zboží platíte v hotovosti nebo kartou (pokud to dopravce či výdejní místo podporuje) při převzetí zásilky přímo poštovnímu doručovateli, kurýrovi, na poště nebo na výdejním místě.

Dobírka při převzetí - PPL a ZÁSILKOVNA - z důvodu vyšších poplatků za platbu kartou na pobočkách Zásilkovny a u kurýrní služby PPL je ceník dobírky následovný:  

0 Kč 2000 Kč   59 Kč
2000 Kč 3000 Kč 78 Kč  
3000 Kč 4000 Kč 100 Kč  
4000 Kč 5000 Kč 121 Kč  
5000 Kč 6000 Kč 140 Kč  

 Dobírka nad 6000 Kč jen po předchozí domluvě. 

Upozornění při nepřebrání zásilky na dobírku