Doprava a platba

Doprava a možnosti platby
 
Všechny zásilky odesílám obratem po připsání platby na účet, v případě dobírky zpravidla v den objednávky (objednávka provedena do 9:00 hod) nebo následující pracovní den. Pokud si objednáte zboží, které není skladem, ihned pro vás ověřím dostupnost zboží u dodavatele a dám vám vědět ohledně termínu jeho dodání. Zpravidla jsou to 3 pracovní dny, během akcí a Vánoc může doba vzrůst až na 5 pracovních dní

 

Ceny dopravy jsou v rámci ČR nebo SR. Zaslání do jiných zemí po dohodě. 

Balíky objednané s doručením přes Českou poštu a Kurýr podávám přes službu Zásilkovna. Ta následně roztřídí balíky podle toho, jaký druh dopravy si vyberete a předá konkrétnímu dopravci. Termín dodání je většinou následující den, maximálně dva dny po předání zásilky k přepravě. 

Osobní vyzvednutí - zdarma

Na adrese Aloise Jiráska 264, Příbram IV, 261 01, si svoji objednávku můžete po předchozí domluvě vyzvednout. Budu vás telefonicky kontaktovat. 

Zásilkovna ČR - 59 Kč

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na odběrných místech Zásilkovny v České republice. O doručení vašeho balíčku na pobočku Zásilkovny budete informováni pomocí e-mailu/SMS. Termín doručení bývá většinou druhý pracovní den od odeslání zásilky. 

Aktuální zprávy ohledně dopravy přes Zásilkovnu zde

Zásilkovna na Slovensko - 95 Kč

Kurýr ČR - 85 Kč

Doručení na vaší adresu kurýrem DPD, Intime nebo Zásilkovnou. O doručení budete informováni SMS/e-mailem. U řidiče lze platit dobírkou pouze platební kartou. Omezení z důvodu karantény. 

Česká pošta, Balík do ruky - 109 Kč  

Česká pošta garantuje doručení na vámi zvolenou adresu již následující pracovní den po podání zásilky. Přes SMS i e-mail vás bude v den podání informovat o doručování balíku.

Limit pro dopravu zdarma - DOPRAVA ZDARMA u objednávek nad 2 000 Kč. 

Ke každé objednávce od 100 Kč dostáváte automaticky dárek - výběr dle dostupnosti a akce vždy v 1. kroku objednávky DÁRKY A OBJEDNÁVKY - zpravidla lze vybrat z více dárků a čím větší objednávku, tím lepší dárek :-) Dárky nejsou peněžně nárokovatelné.  

Vámi objednané zboží lze uhradit některým z následujících způsobů:

Hotovost - 0,- Kč

Platba v hotovosti je možná pouze v případě osobního převzetí na základě předchozí domluvy.

Bezhotovostní platba bankovním převodem - 0,- Kč

Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu obdržíte výzvu k platbě, tzv. Zálohovou fakturu s údaji nutnými k provedení platby. Tato faktura je splatná do tří (3) dní od obdržení objednávky na č. účtu 2901306874/2010 (platby v rámci České republiky i v EUR, příp.  IBAN CZ8520100000002901306874, SWIFT FIOBCZPPXXX) vedený u Fio banky, a.s. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, který slouží ke snadnější indentifikaci a urychlení odeslání Vaší zásilky. 

Platba online platební nebo kreditní kartou - 0,- Kč
Akceptované karty:
VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard.

Po odeslání objednávky budete okamžitě automaticky přesměrováni na platební bránu Comgate, kde budete ve dvou krocích vedeni k vyplnění údajů nutných pro dokončení platby. Veškeré údaje o Vaší kartě (její číslo, platnost a trojmístný kód ze zadní strany) jsou předávány zabezpečenou cestou - ověřeným systémem 3D Secure - pouze důvěryhodné zprostředkující společnosti Comgate, k jiným subjektům (včetně nás) se údaje o Vaší kartě vůbec nedostanou. Po provedení platby dojde k přesměrování zpět na stránky tohoto internetového obchodu. Platba je automaticky provedena, objednávka vybraného zboží tak může být neprodleně vyřízena.
Upozornění: Vaše platební karta nesmí mít blokovány platby přes internet (můžete ověřit ve své bance).

PayPal - 0,- Kč

Internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami. Po potvrzení objednávky budete přesměrovány na přihlašání do systému Paypal.

Dobírka při převzetí - 35,- Kč

Objednané zboží platíte v hotovosti při převzetí zásilky přímo poštovnímu doručovateli, přepravci, na poště nebo na výdejním místě.