K NÁKUPU 2 KS ERE PEREZ DÁREK TUŽKA COCO CRAYON ODSTÍN HEART ❤️

Klara Rott


Logo_Klara_Rott_vert_gray_horizontal

 

Produkty jsou 100% přírodní s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti. 

Klara Rott není jen značka. Je to také osobní příběh o hledání účinné kosmetiky bez všudypřítomné chemie, objevování aktivních látek čistě přírodního původu a nalézání harmonie mezi nimi.

„K výrobě vlastní kosmetiky mě před mnoha lety přivedla zoufalá situace na trhu. Stačil letmý pohled na složení jakéhokoli přípravku, aby mě odradila buď přítomnost chemických látek zcela nevhodných pro pleť, nebo sice přírodní složení, ovšem nevalné kvality. Pokud jsem chtěla používat opravdu kvalitní, účinnou a zároveň přírodní a bio kosmetiku, u níž se nebude šetřit na surovinách, nezbývalo mi než se do její výroby pustit sama.

Několik let jsem na vývoji vlastní kosmetiky vhodné i pro problematickou pleť spolupracovala s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí, než jsem našla vyvážené kombinace, které skutečně pomáhají pleti zbavit se obtíží. Každý přípravek z naší nabídky je tak léty a zkušenostmi vyladěný mix toho nejlepšího možného, co jsem za ty roky po celém světě objevila, a co pomohlo mně i mnoha dalším. “

– Klára Rott, zakladatelka značky

 image

A v čem je Klara Rott jedinečná? 

Síla našich bio hydrolátů a bio extraktů

Základ přípravků Klara Rott tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které si jako jediní v ČR vyrábí sami. Mají tak pod kontrolou celý proces a můžou zaručit až padesátkrát vyšší koncentraci a tím i účinnost, než bývá běžné. Sami si vyrábí také všechny bio bylinné extrakty, aby zůstal zachován vysoký obsah aktivních účinných látek.

Žádné vyplňovače, jen aktivní látky

Přípravky Klara Rott tvoří výhradně aktivní účinné látky, které jsou pro vaši pleť jednoznačně prospěšné – celkem jich používá na 120. V žádném případě u nás nenajdete v kosmetice běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani žádné další syntetické či neúčinné látky.

Maximální účinek aktivních látek

Dlouho jsme přemýšleli, jak optimálně zvýšit účinky mnoha desítek vzájemně propojených biologicky aktivních látek v našich přípravcích. Výsledkem mnohaletého snažení je zcela unikátní patentovaná dvousložková aplikace, která přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.

Omlazující kmenové buňky

Výjimečnost kosmetiky Klara Rott podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky intenzivně vyhlazují vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky a vitalitu kmenových buněk, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.

Jsme přírodní, jsme bio, jsme fér

Klara Rott používá jen 100% přírodní suroviny, jejichž původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování jsou pro ně zásadní. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Své dodavatele si po celém světě pečlivě vybírá a podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Recyklovatelné skleněné obaly jsou samozřejmost.

Žádná voda

Do přípravků Klara Rott nepřidává žádnou vodu, a mají pro to důvod – její pozitivní účinky na pleť jsou totiž nulové. Namísto vody, jejímž používáním výrobci jen výrazně snižují výrobní náklady, tvoří základ všech přípravků vlastní bio hydroláty. Jejich výroba je sice náročná a nákladná, jejich účinek za to ovšem stojí.

 

 image_1

Žádné produkty značky Klara Rott nebyly nalezeny...