NOBILIS TILIA Čistící směs na difuzéry 30 ml

Novinka
Značka: Nobilis Tilia
209 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Údržba a péče pro difuzéry, odstraní usazeniny a nečistoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lihová čisticí směs je vhodná jak pro plastové tak i pro skleněné aroma difuzéry.

Zajistí správnou funkčnost difuzérů. Díky pravidelnému čistění docílíte správného a intenzivního odpařování éterických olejů a směsí. Čistič dokáže odstranit vzniklé nečistoty a předchází zanášení difuzérů a jejich následnému poškození.

Obsahuje denaturovaný alkohol v kombinaci éterického oleje lavandinu, a tak se nemusíte bát, že při procesu čištění budete muset snášet nepříjemné aroma. Ucítíte příjemně čistou vůni s dotekem levandule. 

Použití:

Při čistění plastového ultrazvukového difuzéru nejdříve vylejte vodu, nakapejte pár kapek směsi na ubrousek a nečistoty setřete. V případě potřeby opakujte. Vodu v plastovém difuzéru pravidelně měňte a nenechávejte v difuzéru stát, pokud ho nepoužíváte, aby se netvořily usazeniny.

Při čistění nebulizačního Prostorového difuzéru se skleněnou baňkou přidejte 1–2 lžičky čisticí směsi do baňky, stejně, jako byste přidávali éterický olej. Difuzér zapněte a nechte běžet 10–15 minut, tím se vyčistí všechny části difuzéru. Poté nechte baňku dobře vyschnout. Směs můžete použít i opakovaně. Během procesu odpařování nebo po uplynutí doby čistění, místnost dobře vyvětrejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Objem: 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: