K NÁKUPU 2 KS ERE PEREZ DÁREK TUŽKA COCO CRAYON ODSTÍN HEART ❤️

NATUINT COSMETICS Bio celulózová maska Healthy glow anti-pollution

220 Kč 182 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Vysoce ochranná maska, která detoxikuje, energizuje pleť a chrání ji před modrým světlem a předčasným stárnutím. Zanechává pokožku omlazenou, svěží a revitalizovanou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Expozice pleti vůči fyzickým i digitálním zdrojům znečištění (například modrému světlu z obrazovek) má bezprostřední dopad na její kondici a může přispívat k jejímu předčasnému stárnutí. Avšak speciálně navržená bio-celulózová pleťová maska může nabídnout účinnou detoxikaci a zvýšit energetickou hladinu pokožky, čímž jí dodává vitalitu. Tato maska rovněž poskytuje ochranu před negativními účinky modrého světla a pomáhá obnovit mladistvý vzhled pleti, zajišťuje její hydrataci a revitalizaci.

Horní vrstva pokožky, známá jako rohová vrstva, plní klíčovou funkci coby štít mezi lidským tělem a vnějšími vlivy. Nejenom že ultrafialové záření představuje významné nebezpečí pro kůži, ale také atmosférické polutanty představují významný faktor kožního stresu v našem denním okolí. Současný životní styl a narůstající urbanizace po celém světě v posledních letech vyostřily problémy spojené s poškozením kůže vlivem znečištění. Kožní buňky, včetně lipidů, proteinů a DNA, jsou primárními terči pro tyto toxické látky, které způsobují oxidační poškození a záněty. Důsledkem může být předčasné stárnutí, akné, podrážděná a hypersenzitivní kůže, atopická dermatitida, ekzémy, suchost, začervenání a svědivost.

Absorpce znečišťujících látek do kůže závisí na typu látky a kondici epidermy. Opakované vystavení škodlivinám oslabuje obranyschopnost kůže a zvyšuje poškození. Posílit ochranu pokožky lze „dýchajícím“ ochranným štítem, který napodobuje funkci druhé kůže a omezuje absorpci škodlivin.

Modré světlo z obrazovek poškozuje pleť, způsobuje vrásky a ochabování buněk. Hlavní roli v masce zastávají antioxidanty, které chrání pokožku proti znečištění, volným radikálům, modrému světlu a stresu, posilují buňky a zabraňují předčasnému stárnutí.

Pleťová maska přispívá k ochraně kůže proti poškození způsobenému UV zářením, brání ztrátě její přirozené odolnosti a hydratace. Navíc podporuje detoxikační procesy a obnovu pokožky, čímž zajišťuje vyrovnanější a svěžejší vzhled, zářivý mladistvý tón a ochranu před škodlivým modrým světlem. Po použití je pleť revitalizovaná, zářivá a působí energicky. Masku tvoří bio celulózový základ, který je nasycen koncentrovaným sérem, které obsahuje účinné a aktivní látky rozpustné ve vodě.

A nejdůležitější benefity jsou:

  • ochrana pleti před poškozením díky negativním vnější faktorům
  • rozjasnění pleti
  • nakopnutí unavené pleti
  • sjednocení a vyrovnání tónu pleti, zjemnění barevných odchylek
  • redukce vrásek a jemných linek
  • vyhlazení a zjemnění pleti
  • snížení ztráty vody v pleti

Použití:

Tato všestranná maska je ideální pro aplikaci jak v ranních, tak večerních hodinách. Ráno poskytne vaší pokožce důležité energizující a ochranné látky, čímž posílí její ochranné mechanismy pro nadcházející den. Večer pomůže obnovit vitalitu pleti, zklidnit ji a naplnit ji cennými složkami pro obnovu během noci. Použití je snadné: Vyčistěte si obličej, otevřete masku, která je uložena mezi dvěma ochrannými vrstvami – nylonovou fólií a modrým netkaným materiálem. Opatrně obě vrstvy odstraňte a pomocí palce a ukazováčku aplikujte biocelulózovou masku, začínajíc od čela a postupujte dolů k obličejovým konturám očí a úst. Po 20 minutách působení masku sundejte a zbylé sérum jemně vmasírujte do pokožky pro maximální účinek.

Obsah balení:

Jeden kus bio celulózové masky určené na jedno použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové masky a peelingy
Typy pleti: Citlivá, Mastná, Normální, Smíšená, Suchá, Zralá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: