K NÁKUPU 2 KS ERE PEREZ DÁREK TUŽKA COCO CRAYON ODSTÍN HEART ❤️

LOBEY AHA Peeling s postupným uvolňováním 50 ml

649 Kč –7 %
412 aha fotoeshop
649 Kč –7 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Sjednocuje tón pleti a pleť má hladší textura díky AHA kyselinám. Celkově pevnější pleť a menší vrásky díky Liftoninu. Z pleti jsou odstraněné odumřelé kožní buňky, eliminovány černé tečky a pleť je aktivovaná k tvorbě nových buněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S postupným uvolňováním AHA kyselin z lamelárního hydrogelu.

 • Důkladná exfoliace pleti při nízkém riziku podráždění
 • Uvolňuje ucpané póry a pomáhá proti černým tečkám
 • Urychluje mizení hyperpigmentací
 • Stimuluje produkci kolagenu
 • Zlepšuje vzhled jemných vrásek a jizviček po akné
 • Sjednocuje tón a texturu pleti
 • Zjemňuje pleť a zvyšuje její zářivost
 • Omlazuje strukturu pokožky
 • Neovlivňuje pH pleti

AHA Peeling LOBEY je jedinečný vázáním AHA kyselin v hydrogelu do tzv. lamel (vrstev). Díky této revoluční technologii jsou kyseliny do pleti uvolňovány po vrstvách postupně. Na pleť tak působí nižší koncentrace kyselin a je možné je bezpečně ponechat působit na pleti po delší dobu. Toto má naprosto zásadní vliv na prevenci vzniku podráždění a případných vážnějších zánětů kůže spojených s konvenčními AHA kyselinami. Zároveň přináší funkčnost daleko vyšších koncentrací AHA kyselin, neboť bylo prokázáno, že pleť dává stejnou odpověď i při nižších koncentracích postupně uvolňovaných kyselin.

 ikony_3efekty_AHA-01ikony_3efekty_AHA-02ikony_3efekty_AHA-03ikony_3efekty_AHA-04

 PRO KOHO JE AHA PEELING VHODNÝ

 • pro ženy a muže vyhledávající nejnovější trendy ve funkční přírodní kosmetice
 • Produkt nedoporučujeme pro těhotné z důvodu vyšší citlivosti pleti vlivem hormonálních změn. Pokud je však peeling na pleti dobře snášen, je možné jej bezpečně používat.
 • v případě citlivé pokožky doporučujeme postupovat opatrně a produkt nejprve vyzkoušet na ruce
 • benefity pro každou pleť - šetrná exfoliace, urychlení obnovy buněk, zpevnění pleti, sjednocení tónu a textury
 • benefity pro aknózní pleť - čistí póry a černé tečky, pomáhá zbavovat se akné, vyrovnává nesrovnalosti na pleti, bojuje proti pozánětlivým hyperpigmentacím a jizvičkám po akné
 • benefity pro stárnoucí pleť - zpevňuje a omlazuje pokožku, redukuje jemné vrásky, sjednocuje pleť

KLÍČOVÉ AKTIVNÍ LÁTKY, DÍKY KTERÝM PEELING FUNGUJE

Skinperf LWG (kyselina glykolová, kyselina mléčná, kyselina citronová) Jedná se o přírodní biomateriál, který obsahuje AHA (alpha hydroxy acids) kyseliny vázané v lamelách. Díky této nové technologii LWG (lameral water gel) postupně a kontrolovaně uvolňuje nízké koncentrace kyselin do pleti, čímž jsou eliminována rizika popálení spojená s běžnými AHA produkty. Síla exfoliace se přitom vyrovná silněji koncentrovaným konvenčním AHA produktům, a to s minimálním zatížením pleti. Odstraňuje z pleti odumřelé kožní buňky a stimuluje obnovu nových buněk. Již po 4 týdnech používání byly prokázány účinky na zvýšení hebkosti, rozjasnění a sjednocení pleti, na redukci hyperpigmentací a jizviček po akné a na snížení množství černých teček.

Liftonin (kyselina tannová, extrakt z prosa setého) Tato unikátní omlazující směs stimuluje produkci kolagenu a zároveň zpevňuje síť kolagenových vláken, což vede ke zmírnění jemných vrásek a linek. Proso seté je zdrojem křemíku a zpevňuje kolagenovou síť, čímž podporuje její celkové omlazení - liftingový efekt a jemnější texturu pleti. Kyselina tannová je velmi silný přírodní adstrigent - spojuje větší oblasti kolagenové sítě a vyplňuje mezery pod vráskami. Výsledkem je celkově zářivější jemnější vzhled a rovnoměrná textura pleti. Působí synergicky s AHA kyselinami, pomáhá jejich rovnoměrnějšímu nanesení a společně pomáhají k mladší sjednocené pleti.

aktivní látky_SkinperFLWGaktivní látky-kyselina tanovaaktivní látky-extrakt prosoaktivní látky_aktivní látka-Inula maritima kopie 7

Do viditelné hnědé barvy zbarvuje peeling karamel, který zároveň dodává peelingu krásnou jemnou vůni připomínající colu.

 

JAK PRODUKT POUŽÍVAT
AHA peeling používejte výhradně večer. Doporučená frekvence používání je 1-3x týdně (1x týdně v případě začátečníků s kyselinami nebo při běžném použití pro pravidelnou exfoliaci; 2-3x týdně u pleti, která je na kyseliny zvyklejší, a v případě, že chcete dosáhnout výraznějších výsledků). Častější použití není žádoucí ani efektivní, neboť pleť potřebuje čas na obnovu. AHA peeling LOBEY se od mnoha AHA produktů na trhu liší technologií postupného uvolňování nízkých koncentrací, díky které může a zároveň potřebuje zůstat delší dobu působit na pleti. AHA peeling nechte na pleti zaschnout a působit minimálně 2 hodiny (několik hodin před spaním) a maximálně 10 hodin (působení přes noc). Ze začátku vyzkoušejte kratší dobu působení a postupně dle reakce pleti a potřeby navyšujte. Poté je důležité AHA peeling smýt důkladně z pleti vodou
aplikace_AHApeeling_Kreslicí plátno 1aplikace_AHApeeling_Kreslicí plátno 1 kopieaplikace_AHApeeling_Kreslicí plátno 1 kopie 2
Po použití peelingu nepoužívejte den séra s vitaminem C a retinoly. Druhý den určitě nevynechejte SPF ochranu
 
JAK PRODUKT ZAŘADIT DO SKINCARE RUTINY
Vyberte si den/dny v týdnu, kdy budete peeling pravidelně používat. Doporučená frekvence používání je 1-3 dny v týdnu (v závislosti na zkušenostech pleti s kyselinami - začátečníkům doporučujeme frekvenci 1x týdně; cílů, které chcete produktem dosáhnout; citlivosti pleti). Ve zvolený "peeling den" bude vaše rutina upravená následovně:
 1. Pleť si odlíčíte Odličovacím mlékem a dočistíte Obličejovou mycí pěnou. Nebudete aplikovat tonikum ani jiné produkty.
 2. Na suchou čistou pleť rovnoměrně nanesete AHA peeling, vynecháte oční okolí.
 3. Peeling necháte na pleti zaschnout a působit min. 2 a max. 10 hodin (záleží opět na zkušenostech pleti, cílech, citlivosti - při prvních použitích doporučujeme vyzkoušet kratší dobu a dle reakce pleti popř. navyšovat).
 4. Poté peeling důkladně smyjete studenou až vlažnou vodou. V případě potřeby můžete na smývání použít i Obličejovou mycí pěnu.
 1. V případě, že peeling z pleti smyjete, než půjdete spát (např. peeling nanesete v 20 hodin, smyjete jej ve 23 hodin a půjdete spát), naneste na oční okolí Sérum na oční okolí a na pleť hydratační krém (např. Noční krém). Ostatní kroky večerní rutiny v "peeling den" vynechejte. Druhý den se v ranní rutině vyhněte retinolu a sérům s vitaminem C a naopak určitě nevynechejte aplikaci SPF.
 2. V případě, že peeling necháte působit přes noc a smyjete jej až po probuzení, zbytek večerní rutiny vynecháte. Pokračujete ráno klasickou ranní rutinou, ve které se vyhněte retinolu a sérům s vitaminem C a naopak určitě nevynechejte aplikaci SPF. 
DALŠÍ TIPY VE SKINCARE RUTINĚ:
 • Před použitím vyčistěte pleť Obličejovou mycí pěnou a smyjte vodou. Vodu z obličeje osušte do jemného ručníku určeného pouze na obličej.
 • Po smytí AHA Peelingu z pleti aplikuje hydratační Denní nebo Noční krém.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové masky a peelingy
Typy pleti: Citlivá, Mastná, Normální, Problematická, Smíšená, Suchá, Zralá
Objem: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: