DULCIA NATURAL Smyslná EAU DE PARFUME 30 ml

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Smyslnost jako hra... hra života... smyslnost spojená s bytím, spojená se všemi smysly... zejména ten ženský - šestý. "Smyslná" Dulcia natural vás otevře a podpoří ve vás přirozenou ženskost a vášeň. Smyslné pohledy, smyslné pohyby... smyslná vůně a do ní zabalené smyslné "já". Krásná svobodná a radostná žena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smyslný jako vítr v korunách stromů, tekoucí voda dotýkající se skal a země, letní chladivá bouře... rozpouštějící se čokoláda na jazyku... vášnivý. Toto je nová vůně, smyslná Dulcia natural. Vůně se silným charakterem, obdařená smyslností a příběhem, který si každý z nás píše sám. Vůně, která v ženě podporuje vášeň, sebevědomí a tajemství.

Svěžest a čistota bergamotu v kombinaci s levandulí probouzí smysly, dodává odvahu a působí relaxačně a radostně. Svůdné, téměř erotické srdce tvořené vůní jemné vanilky a vášnivým květem ylang ylang odhaluje sladkou smyslnost. Srdce doplňuje euforická šalvěj a nádherná vůně růžového dřeva harmonizuje s ženskou duší a otevírá ji lásce a porozumění sobě samé. Na konci vynikne jen jemná vůně skořice, která evokuje pocit lákavého rizika a pikantnosti zakázaného.

Hlava: bergamot, levandule

Srdce: ylang ylang, šalvěj muškátová, růžové dřevo

Základ: vanilka, skořice

To vše se nádherně spojilo a vytvořilo velmi ženskou, smyslnou a elegantní vůni, která ve vás probudí pravou vášnivou ženu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní parfémy
Objem: 30 ml, skleněná lahvička

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: