Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

NOVINKY

arr3Nová značka ALMARASOAP Rozšířila jsem nabídku mýdel a šamponů. Za značkou Almarasoap stojí paní Veronika Machková. Mýdla... arr3Nová značka RENOVALITYRozšířila jsem nabídku kosmetický pleťových a tělových olejů o značku RENOVALITY. Jedná se o českou... arr3VĚRNOSTNÍ SYSTÉMPro všechny registrované zákazníky je spuštěn slevový věrnostní systém. Sleva se vypočítává ze... arr3Nová značka BEBUTTER17.07.2017 - Na trhu certifikované přírodní a bio kosmetiky CPK a CPK bio se nyní nově objevuje... arr3Ještě více aromaterapie25.10.2016 - V uplynulých dnech jsme rozšířili řadu éterických olejů o pětici vonných olejů značky... arr3Exkurze v sídle společnosti NOBILIS TILIA08.06.2016 - Naskytla se mi příležitost podívat se do sídla firmy NOBILIS TILIA. Možnost nahlédnout... arr3Nové odstíny přírodních barev na vlasy07.04.2016 - Značka COSMETIKABIO a její přírodní barvy na vlasy byla obohacena o další tři nové... arr3ARCHIV NOVINEKZajímá Vás, co se u nás dělo v minulosti? Zde předkládáme seznam publikovaných novinek staršího...

KONTAKTY

Bc. Kateřina Zábrodská, IČ: 06491740
Aloise Jiráska 264
261 01 Příbram IV
tel: +420 608 074 365
obchod@ceska-biokosmetika.cz
Exkurze v sídle společnosti NOBILIS TILIA

08.06.2016 - Naskytla se mi příležitost podívat se do sídla firmy NOBILIS TILIA. Možnost nahlédnout "pod pokličku" a na vlastní oči vidět, jak vznikají všechny ty voňavé produkty, jaká je jejich cesta, než se z malé severočeské vesničky jménem Vlčí Hora dostanou na prodejní pulty či konkrétně do mé koupelny. A také se seznámit s osobami, které se dosud skrývaly za jmény z emailové komunikace, telefonátů či příběhů z katalogu.

Firmou nás provedli sami majitelé společnosti - s paní Adélou Zrubeckou jsme nejprve navštívili podnikovou prodejnu a čajový klub a poté již oděni do ochraných plášťů oddělení vývoje, výroby a expedice. Následně pak i zákaznické oddělení, účtárnu i kancelář, kde mají svá místa grafik a IT specialista.

V sídle Nobilis Tilia - interiéry

Po prohlídce vnitřních prostor naše kroky směřovali ven na krásnou bylinnou zahradu, kde nás pan Zbyněk Šedivý poutavým způsobem blíže seznámil s principem permakultury, na němž je zahrada od počátku založena. Také jsme probrali proces získávání přírodních éterických olejů a blíže se seznámili s některými bylinami a jejich možnostmi využití.

V sídle Nobilis Tilia - zahrada

Na závěr této exkurze jsme si ještě každý umíchal svůj vlastní aromaterapeutický "parfém" schovaný do praktického roll-onku.

Návštěva Nobilis Tilia rychle utekla, sluneční paprsky vystřídal déšť, který provoněl vzduch a já si odnesla velmi příjemný pocit, neboť jak jsem měla možnost se přesvědčit, v Nobilis Tilia vyrábí nejen krásně voňavou kosmetiku. Do každého produktu navíc vkládají i kousek svého srdce.