NOBILIS TILIA Zen difuzér

1 320 Kč 1 091 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Mlhový difuzér v zenovém designu s volitelným podbarvením, vhodný do bytu i do kanceláře

Detailní informace

Detailní popis produktu

Difuzér éterických olejů využívá ultrazvukových vibrací k výrobě studené a suché vodní mlhy, v níž se do vzduchu rozptylují éterické oleje. Je proto šetrnější než klasické aromalampy, udržuje kvalitu éterických olejů a tím i jejich účinnost. Vytváří jemnou mlhu zvlhčující suchý vzduch a je vhodným doplňkem jak do bytu, tak i do kanceláří. Díky volitelnému podsvícení, tvarově čistému vzhledu a účinnosti odpařovaných éterických olejů pomáhá vytvářet zdravou a pohodovou atmosféru. Difuzér je vybavený kontrolkou pro nízkou hladinu vody s automatickým vypínáním a také volbou cyklického odpařování, které si můžete nastavit podle svých potřeb. Zenový difuzér je vhodný pro každodenní použití pro prostory do 30 m2 a je první volbou pro příznivce čistých a střízlivých linií.

Rozměr: 14,5 x 14,5 cm.

Materiál: dřevo a plast.

Požití: Naplňte vnitřní nádobku vodou nebo hydrolátem (pravou květovou vodou) a přidejte 5-15 kapek vybraného 100% přírodního éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte podle návodu. Do difuzéru nepatří rostlinné oleje. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí difuzéru.

Návod k difuzéru naleznete zde.

Video návod naleznete zde.

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IV Avatar autora | 13.9.2023
Celkově spokojená
5
NK Avatar autora | 2.1.2022
Nakupovala jsem jako dárek, takže teprve nyní mám odezvu. Obdarovaný difuzér chválí, líbí se forma i funkce. Jen má poněkud problém s ovládáním, dotyková tlačítka pro spouštění reagují prý poněkud nespolehlivě, někdy až na několikátý pokus. Tak nevím, je to chyba konkrétního kusu, nebo je to obvyklé?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: